Zadávat výkaz přímo a nepřepisovat údaje z papíru do počítače? Využijte naši novou mobilní aplikaci!

Připravili jsme pro vás novou mobilní aplikaci OTE POZE pro chytré telefony a tablety, která umožňuje odkudkoliv komunikovat se systémem operátora trhu.

 

Pro koho je aplikace?

Aplikace OTE POZE je určena pro výrobce - držitele licence na výrobu elektřiny, kteří zadávají měsíční data do systému operátora trhu, a kteří používají chytré telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS (iPhone). Použití aplikace je omezeno na malé fotovoltaické elektrárny do 10 kW.

 

Co nová aplikace dokáže?

Aplikace OTE POZE umožňuje zadávání, editaci a odesílání výkazů o vyrobené a spotřebované elektřině, a umožňuje sledování stavu jejich zpracování v systému OTE. Nabízí funkce stahování a prohlížení vystavených účetních dokladů o výplatě podpory ve formátu PDF. Samozřejmostí je zasílání důležitých novinek a informování o změnách v systému OTE.

 

Jak to celé funguje?

Uživatel si nainstaluje potřebnou aplikaci na příslušné distribuční platformě mobilních aplikací: Google Play nebo App Store. Dalším krokem je aktivace aplikace pro bezpečné spojení se systémem OTE. Všechny kroky názorně popisuje webová stránka věnovaná mobilní aplikaci.